O NAS

Profesjonalne wsparcie dla Twojej firmy

Robotycy.com to zespół ludzi, którzy za cel stawiają sobie podjęcie wyzwań związanych z wprowadzaniem robotów do produkcji przemysłowej. Dokładamy starań, aby nasze usługi cechowała niezawodność, potwierdzająca wieloletnie doświadczenie. Zaufały nam firmy w kraju i za granicą. Nasze projekty mieliśmy szanse realizować nie tylko na terenie Polski ale też Słowacji, Czech, Słowenii, Austrii, Niemczech, Włoch, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i USA. Roboty z naszymi programami pracują głównie w branży automotive, ale tworzyliśmy także dla branży spożywczej, przetwórstwa drewna itp.

Jak działamy?

Specjalizujemy się w programowaniu robotów KUKA, ABB, Comau, Fanuc, Motoman-Yaskawa, Mitsubishi, Staubli, Omron, Universal Robots.  Dla naszych klientów przygotowujemy programy offline jak i online oraz kompletne stanowiska zrobotyzowane. Z chęcią udzielamy też konsultacji w czasie tworzenia takich stanowisk. Również można na nas liczyć przy zadaniach wymagających szybkiej interwencji.

Bardzo chętnie podejmiemy się dla Państwa tworzenia nowych, dobrych jakościowo i niezawodnych zrobotyzowanych aplikacji lub wykonania samego programowania robotów. Pomagamy również w optymalizacji oraz rozszerzaniu istniejących stanowisk o nowe zadania i procesy. Potrafimy rozwiązywać problemy z wykrywaniem oraz usuwaniem przestojów w pracy robota oraz przygotowanie listy z częściami zamiennymi.

Dlaczego my?

Do naszej pracy podchodzimy z entuzjazmem i pasją więc jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i ciągłe poszerzanie wiedzy teoretycznej i praktycznej. Każda stacja zrobotyzowana wymaga szczególnej uwagi zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i programu realizowanego przez robota. Dlatego staramy się w każdym przypadku dokładnie  analizować ewentualne problemy i eliminować je zanim powstaną.

Naszymi priorytetami jest: satysfakcja klienta, profesjonalizm inżynierski oraz przyjazna atmosfera przy pracy.

Od marca 2020 posiadamy certyfikat

'KUKA Official sytem partner level SILVER'

OFERTA

Realizujemy zarówno projekty całościowe cel zrobotyzowanych z robotami KUKA, FANUC, ABB, Comau, Motoman-Yaskawa, Mitsubishi, Staubli, Omron, Universal Robots jak i oferujemy samo  tworzenie i rozwijanie programów do wymienionych robotów.

Posiadamy doświadczenie z aplikacjami m.in. do montażu, przenoszenia, paletyzacji, spawania, zgrzewania, klejenia, cięcia wodą, polerowania, wiercenia, bolzowania, nitowania, obcinania, obsługi pras, opalarek i innymi.

Również jesteśmy w stanie podjąć się projektu dla innych czynności wykonywanych przez robota jeżeli zajedzie taka potrzeba.

Zakres oferowanych usług w zakresie robotyki:

 • tworzenie nowych stanowisk zrobotyzowanych oraz współpraca przy ich tworzeniu
 • konsultacje związane z tworzeniem stacji zrobotyzowanych w tym dobór robotów , oprzyrządowania, systemów bezpieczeństwa
 • optymalizacja czasów cyklu robotów
 • zmiany i optymalizacja programów robotów
 • dodawanie nowych produktów, nowych urządzeń do już istniejących stacji
 • konfiguracja sieci, czujników, skanerów, które są wymagane do prawidłowej pracy robota
 • dobór i przygotowanie systemów wizyjnych na stacjach zrobotyzowanych
 • rozszerzanie funkcjonalności stanowisk
 • wykrywanie przyczyn zatrzymań i przestojów
 • diagnostyka i analiza przyczyn awarii oraz usuwanie ich skutków
 • przygotowanie listy części zamiennych robotów
 • przygotowanie i optymalizacja planów przeglądów robotów
 • przeszkolenie obsługi i utrzymania ruchu dobrane do konkretnych aplikacji i stanowisk zrobotyzowanych
 • usługi utrzymania ruchu oraz dozoru pouruchomieniowego
 • asysta przy produkcji
 • usługa hotline help
 • usługa online help
 • sporządzamy również koncepcje, dokumentacje przetargowe, przedmiary z kosztorysami i kalkulacje ofertowe

WSPARCIE I ROZWÓJ

Firma Robotycy.com organizuje szkolenia dla zainteresowanych o tematyce: podstawy robota obsługa robota, programowanie robota. W ten sposób właściciele i pracownicy mogą zyskać praktyczne informacje na temat stanowiska zrobotyzowanego. Każdorazowo dostosowujemy program szkoleń do wymagań naszego klienta. Szkolenia z obsługi i programowania robotów wykonujemy wyłącznie na robotach naszych klientów.

NASZE REALIZACJE

Naszym produktem jest uniwersalna stacja zrobotyzowana wyposażona w robota wraz z narzędziem, szafę sterowniczą z zasilaniem, sterownik PLC z panelem HMI, układ safety oraz stół obrotowy. Na życzenie klienta na stacji może być realizowany dowolny proces przez wybranego przez klienta robota. Wyposażenie podstawowe zapewnia elastyczność w kwestii dalszej konfiguracji stacji. Stół obrotowy oraz wygrodzenia umożliwiają bezpieczną i jednoczesną pracę dla operatora i robota.
Poniżej przedstawiamy stację zrobotyzowaną wyposażoną w robota KUKA KR8R1620 C4 z kontrolerem KRC4 oraz stół obrotowy WEISS. Oba elementy zespolone są stalową podstawą. Integralną część stanowi również magazyn zszywek z automatycznym podajnikiem. Narzędzie robota to zszywacz pneumatyczny BEA. Dodatkowe wyposażenie stacji stanowią: szafa sterownicza z sterownikiem PLC Siemens, panelem HMI, układem bezpieczeństwa SICK oraz wygrodzenia AXELENT. Na stacji realizowany jest proces zszywania detalu zdobiącego wnętrza samochodów popularnych w Europie i na świecie.

 

 

Stacje zszywające x 3
Widok na nasze stacje gotowe do testów

 

Stacja zszywacjąca
Widok zainstalowanej stacji zszywającej

KARIERA

Robotycy.com tu znajdziesz najlepsze możliwości rozwoju i długotrwałe perspektywy.
Stań się jednym z nas – pracownikiem firmy robotycy.com.

 

Aktualizacja 04.2023 - poszukujemy pracowników na stanowisko ROBOTYK. Aplikuj już teraz!

 


Poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy programista robotów przemysłowych

 • Poszukujemy młodego technika z podstawową znajomością programowania (dowolny język), który dołączy do naszego zespołu.
 • Ta rola wymaga opracowywania i wdrażania programów do robotów przemysłowych w fabrykach zlokalizowanych na terenie całej Europy.
 • Właściwy kandydat będzie pasjonował się programowaniem, miał silną chęć rozwoju i stałego poszerzania umiejętności oraz będzie dyspozycyjny na wyjazdy zagraniczne

 

Wymagania:

 • Podstawowa znajomość jakiegokolwiek języka programowania
 • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
 • Zdolność i gotowość do pracy w Polsce i za granicą
 • Ukończone technikum/studia o profilu związanym z robotyką lub programowaniem
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • Prawo jazdy kat. B

 

Zakres obowiązków:

Jako młodszy specjalista ds. programowania robotów przemysłowych będziesz odpowiedzialny za tworzenie symulacji 3D oraz tworzenie programów (offline – przygotowanie przed aplikacją; online – na terenie fabryki klienta). Przygotowane programy będą uruchamiane na liniach produkcyjnych. Wśród naszych klientów są znane marki z sektora automotive. Jednak nie brakuje projektów, z innych branż.

 


 

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:
rekrutacja@robotycy.com

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez robotycy.com sp. z o.o, ul. Montażowa 3/7, 43-300 Bielsko-Biała zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytanie związane z naszą ofertą bądź jesteś zainteresowany naszymi usługami to zapraszamy do skorzystania z adresu e-mail lub formularza kontaktowego.
Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie w jak najkrótszym czasie.

 

Projekty:

+48 798-542-979 - Karol Groński

e-mail: projekty@robotycy.com

 

Oferty:

+48 888-580-720 - Paweł Struzik

+48 661-252-251 - Dobromiła Włodarska

e-mail: kontakt@robotycy.com

 

Adres: ul. Montażowa 3/7, 43-300 Bielsko-Biała
NIP: 937-27-33-086

Znajdź nas i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami:

www.facebook.com/robotycycom

Copyright © 2018 Robotycy.com

Scroll to top